Odmień swój uśmiech w Centrum Anadent!

Stomatologia estetyczna to specjalny dział stomatologii, który zajmuje się przede wszystkim poprawą wizualnego stanu zębów pacjenta. Rzadko zdarza się bowiem, by ktoś z natury miał idealny, piękny, biały i równy uśmiech, który idealnie wpasowałby się we współczesne kanony piękna.

Tu z pomocą przychodzi właśnie stomatologia estetyczna. W Centrum Anadent nie tylko zadbamy, by Twoje zęby były zdrowe, ale możemy również sprawić, że Twój uśmiech niczym nie będzie różnić się od tego, jakim mogą pochwalić się największe gwiazdy show-biznesu.

stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna – najczęstsze problemy pacjentów

Pacjenci decydujący się na leczenie w ramach stomatologii estetycznej uskarżają się na cztery główne problemy:

braki zębowe, krzywe uzębienie, przebarwienia i widoczne wypełnienia.

Każdy z nich wpływa negatywnie na walory wizualne zębów. Piękny uśmiech jest pożądany, ponieważ zwiększa pewność siebie oraz ułatwia nawiązywanie kontaktów. Wszystkie powyższe problemy są oczywiście możliwe do skorygowania za pomocą odpowiednio dobranego i profesjonalnie przeprowadzonego leczenia. Planując większe zmiany, oferujemy pacjentom wizualizacje komputerowe, specjalne mock upy zakładane na zęby oraz portfolio ze zdjęciami i metamorfozami innych podobnych przypadków leczonych w naszym Centrum.

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

+48 519 070 010

Stomatologia estetyczna – co nas wyróżnia?

Centrum Anadent może pochwalić się wysoce wykwalifikowanymi specjalistami z dziedziny stomatologii estetycznej. Naszym pacjentom oferujemy indywidualne podejście do każdego przypadku, nowoczesne i świetnie wyposażone gabinety, fachową pomoc i komfort w czasie wizyty, wysoki poziom usługi, a także precyzyjnie nakreślony plan leczenia. Zależy nam, aby pacjent dokładnie zdawał sobie sprawę, jak przebiegać będzie proces przywracania zębom ich wyjątkowego blasku. Oferujemy licówki kompozytowe, cyrkonowe, porcelanowe, estetyczne rekonstrukcje i poprawę kształtu, koloru i wielkości zębów.

Przed rozpoczęciem leczenia w ramach stomatologii estetycznej, należy przede wszystkim zadbać o zdrowie zębów. W czasie pierwszej wizyty może okazać się, że zanim wdrożone zostaną procedury mające na celu upiększyć uśmiech pacjenta, niezbędne będzie zniwelowanie różnego rodzaju schorzeń. To sprawia, że proces poprawy estetyki zębów może wydłużyć się do kilku miesięcy. A uzyskany efekt bedzie  zniewalający i trwały przez wiele lat.

Umów się na wizytę!

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, by ustalić dogodny dla Ciebie termin wizyty