Kim jesteśmy?

Zależy nam, by leczenie nie tylko było skuteczne, ale także jak najbardziej komfortowe dla naszych pacjentów. Podnosimy swoje kwalifikacje, stale uczestnicząc w kursach polskich i zagranicznych, prowadzonych przez autorytety w dziedzinie stomatologii. Posiadamy nowoczesny, najwyższej klasy sprzęt. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszego pacjenta podczas wizyty. Jeśli szukasz specjalisty w dziedzinie stomatologii w Świdnicy lub okolicach, zgłoś się do nas!

Zobacz nasze centrum
Anna i Paweł Wojciechowscy

Co nas wyróżnia?

W Anadent stawiamy jakość świadczonych usług na pierwszym planie. Pomaga nam w tym najnowocześniejszy na rynku sprzęt, który sprowadziliśmy z Finlandii.

Posiadamy jeden z pierwszych w Polsce unit stomatologiczny Planmeca Compact i5. To idealne połączenie funkcjonalności, wygody, bezpieczeństwa i estetyki.

Nowe badania naukowe wykazują, że protokół obrazowania RTG ze zmniejszoną dawką promieniowania jest znacznie bezpieczniejszy dla pacjentów i równie skuteczny, jak w przypadku dawek stosowanych do tej pory. Nowe standardy obrazowania wewnątrzustnego stomatologii zapewniają dobre wyniki we wszystkich sytuacjach leczenia wykonywanych w Anadent.

Centrum Anadent Świdnica
Centrum Anadent Świdnica recepcja
Centrum Anadent Świdnica gabinet

Certyfikaty i dyplomy

Nowoczesny sprzęt

Umów się na wizytę!

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, by ustalić dogodny dla Ciebie termin wizyty