Implanty stomatologiczne w Centrum Anadent w Świdnicy

Nowoczesna stomatologia, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, stawia na sprawdzone i innowacyjne rozwiązania protetyczne, jakimi są odbudowy brakujących zębów za pomocą implantów stomatologicznych.  Implanty stomatologiczne wykonywane w Centrum Medycznym Anadent w Świdnicy pozwalają odbudować zarówno pojedyncze braki zębowe, braki kilku zębów jak i całkowite bezzębie

Implanty stomatologiczne Świdnica

Czym jest implant zębowy i z czego jest zrobiony?

Implant to tytanowa śruba imitująca korzeń zęba, który scala się z kością i jest dobrze tolerowany przez organizm.

Implanty AlphaBio, używane w Centrum Medycznym Anadent w Świdnicy, wykonane są ze stopu tytanu wykonanego w technologi NanoTec, który jest trwały, stabilny i wytrzymały. Materiał ten jest wysoce biozgodny i bardzo dobrze integruje się z kością, jest niekorodujący oraz obojętny dla zdrowia.

Proces wpajania implantu trwa od trzech do czterech miesięcy. Dzięki technologi zastosowanej w implantach AlphaBio skuteczność przyjęcia implantów oscyluje na poziomie 99,6%, co zostało potwierdzone w licznych badaniach klinicznych.

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

+48 519 070 010

W Centrum Medycznym Anadent w Świdnicy dajemy dożywotnią gwarancję na implanty firmy AlphaBio

Warunkiem gwarancji jest dobra higiena jamy ustnej i wizyty kontrolne według zaleceń lekarza.Wizyty kontrolne są bezpłatne i przebiegają w miłej i bezstresowej atmosferze. Dbamy o to, aby każda praca protetyczna (korona cyrkonowa przykręcana do implantu, proteza overdenture) była najwyższej jakości, doskonale imitowała naturę i estetykę uzębienia pacjenta.

 

Procedura wszczepienia implantu w Centrum Medycznym Anadent

  1. Konsultacja implantologiczna i podpisanie umowy na wykonanie pracy – doświadczony lekarz protetyk przeprowadza dokładny wywiad medyczny, następnie przedstawia szczegółowy plan leczenia implanto-protetycznego, diagnostyki RTG i tomografii 3D. W trosce o komfort i satysfakcję pacjenta lekarz potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości i obawy związane z zabiegiem.
  2. Higienizacja | Leczenie zębów | Zabiegi regenerujące kość | Sinus lift zatok – w zależności od indywidualnych wskazań medycznych oraz w celu zwiększenia osteointegracji wszczepu lekarz prowadzący przeprowadza szereg zabiegów stomatologicznych.
  3. Wszczepienie implantu – nasz zespół w Centrum Medycznym Anadent dokłada wszelkich starań, aby zabieg implantacji był komfortowy i bezbolesny dla pacjenta. Doświadczeni specjaliści oraz personal pomocniczy cały czas monitoruje przebieg zabiegu, proces gojenia oraz implantacji.
  4. Odbudowa protetyczna na implancie – po okresie osteointegracji (gojenia) specjalista protetyk odtwarza utraconą funkcję i estetykę zęba. W labolatorium protetycznym zespół profesjonalistów we współpracy z lekarzem prowadzącym przygotowuje specjalny łącznik oraz koronę przykręcaną do implantu (cyrkon/porcelana). W efekcie leczenia pacjent uzyskuje trwałe, estetyczne i naturalnie  wyglądające zęby.

Umów się na wizytę!

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, by ustalić dogodny dla Ciebie termin wizyty