Chirurg Stomatolog Świdnica - czym się zajmujemy?

Masz do usunięcia korzeń lub ząb? Nie bój się! W Anadent wykonasz na miejscu zdjęcie RTG zęba, RTG pantomograficzne, które pomoże zaplanować przebieg zabiegu oraz najlepszą dla Ciebie metodę i dobrać potrzebny sprzęt.

Dzięki nowoczesnym metodom i najsilniejszym na rynku znieczuleniom szybko pozbędziesz się problemu. W razie potrzeby wstawienia brakującego zęba, nasz zespół zaproponuje Ci konsultację protetyczną lub implantologiczną.

Chirurgia stomatologiczna

Chirurg Stomatolog Świdnica – kiedy należy się zgłosić?

Chirurgia stomatologiczna znajduje zastosowanie m.in. w następujących przypadkach:

  • utrudnione wyrzynanie zęba mądrości,
  • przerost wędzidełka,
  • plastyka linii dziąsła,
  • usuwanie uszkodzonych zębów nie rokujących wyleczenia,
  • zabiegi przygotowujące do leczenia protetycznego,
  • wszczepianie implantów,
  • resekcja wierzchołka korzenia…

i wiele innych. Do chirurga stomatologicznego pacjenci zgłaszają się najczęściej w celu usunięcia wyrzynających się w bolesny sposób „ósemek”. Jeśli więc masz do usunięcia ząb lub korzeń, nie bój się i zgłoś się do specjalistów z Centrum Anadent. Oferujemy kompleksowe usługi lecznicze w ramach chirurgii stomatologicznej. Wyleczymy Twoje zęby w jak najmniej bolesny sposób.

Masz pytania? Zadzwoń teraz!

+48 519 070 010

Chirurg stomatolog Świdnica – co nas wyróżnia?

Posiadamy duże doświadczenie z zakresu chirurgii stomatologicznej. Do każdego pacjenta podchodzimy w indywidualny sposób, a przed rozpoczęciem leczenia dokonujemy szczegółowego wywiadu i opracowujemy plan leczenia. W Anadent wykonasz na miejscu zdjęcie RTG zęba, RTG pantomograficzne, które pomoże zaplanować przebieg zabiegu oraz najlepszą dla Ciebie metodę i dobrać potrzebny sprzęt. Dzięki nowoczesnym metodom i najsilniejszym na rynku znieczuleniom szybko pozbędziesz się problemu. Po usunięciu zęba, możesz od razu pomyśleć o uzupełnieniu braku zęba – nasz zespół zaproponuje Ci konsultację protetyczną lub implantologiczną.

 

Chirurgia stomatologiczna – czy zawsze jest konieczna?

Zdajemy sobie sprawę, że nic nie jest w stanie zastąpić naturalnego uzębienia. Są jednak sytuacje, gdy uratowanie zęba nie jest możliwe i jedynym wyjściem jest jego usunięcie. Taką opcję traktujemy jako ostateczność i zanim zaproponujemy pacjentowi poddanie się zabiegowi, rozpatrujemy wszystkie inne możliwe i mniej inwazyjne metody leczenia. Chirurgia stomatologiczna wiąże się z dyskomfortem po dokonaniu zabiegu. Staramy się jednak przeprowadzać leczenie w taki sposób, by pacjent jak najszybciej mógł wrócić do pełnej sprawności, a okres rekonwalescencji był jak najmniej bolesny.

Umów się na wizytę!

Uzupełnij formularz zgłoszeniowy, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie, by ustalić dogodny dla Ciebie termin wizyty